:

Kompleksowa obsługa ubezpieczeniowa firm

Broker ubezpieczeniowy - zaprasza do współpracy

Od ponad 15 lat działamy na polskim ubezpieczeń  świadcząc usługi brokerskie na rzecz firm i instytucji o różnym profilu i  skali działalności.

Jako profesjonalny broker ubezpieczeniowy wykonujemy pełen zakres czynności związanych z przygotowaniem, zawieraniem i realizacją umów ubezpieczenia zapewniając najwyższe standardy w tym zakresie.

Dzięki współpracy z nami, nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich ubezpieczenia będą zawsze optymalne pod względem zakresu, korzystne pod względem cenowym jak również są prawidłowo zawarte pod względem formalnym.


Zapraszając do skorzystania z naszych usług jesteśmy przekonani, że spełnimy wszelkie Państwa wymagania i oczekiwania.

 

Nasza oferta


Wykonujemy pełen zakres usług związanych z zawieraniem i obsługą wszelkiego typu ubezpieczeń.

Gwarantujemy optymalny dobór rodzaju i zakresu ubezpieczenia oraz uzyskanie najniższych stawek na rynku.

Pomagamy w przeprowadzeniu postępowań o zamówienie publiczne na usługi ubezpieczenia (w przypadku obowiązku stosowania procedur Pzp).

Zapewniamy kompleksową obsługę zawartych polis i pomagamy w skutecznym egzekwowaniu należnych z tytułu ubezpieczenia odszkodowań.

Obniżamy koszty ponoszone przez naszych klientów z tytułu zawartych ubezpieczeń.

Nie pobieramy jakichkolwiek opłat, prowizji czy innego rodzaju wynagrodzenia ze strony klienta.


Pełna oferta naszej firmy - wejdź tutaj>> 

Na czasie

Dzięki współpracy z naszą firmą Klienci nie tylko nie muszą angażować własnych sił, środków i nakładów czasowych na załatwianie spraw ubezpieczeniowych ale również uzyskują poważne oszczędności w wydatkowanych na cele ubezpieczeń nakładach finansowych.

Redukcje kosztów związanych z opłatą składek ubezpieczeniowych obsługiwanych przez nas firm sięgają często powyżej 60% co w przypadku dużej skali działalności może wiązać sie z wielomilionowymi oszczędnościami.

Jednak bez względu na to czy prowadzisz małą firmę czy duże przedsiębiorstwo nie warto za ubezpieczenia przepłacać.

Skontaktuj sie z nami a przeprowadzimy analizę kosztów ubezpieczeń Twojej firmy, sprawdzimy zastosowane przez ubezpieczyciela stawki za poszczególne grupy ryzyk i wynegocjujemy dla ciebie niższe składki od tych które opłacasz.

Nie zwlekaj z decyzją bo czas to pieniądz. Twój pieniądz.

Zapraszamy do kontaktu - wejdź tutaj >>